V pondělí 10.8.2020 - ZAVŘENO. Děkuji za pochopení.

Vzhledem k situaci jsem přešla k objednávání zákaznic a zákazníků. Do salonu si sebou berte max. 2 osoby. Prosím tedy pokud máte zájem přijít ke mě do salonu napište mi termín, který by Vám vyhovoval a já Vás objednám. Nebo volejte 606272012. ❗️❗️❗️P.S možná některé z vás bude zajímat, jak to je u nás se zkoušenim.
Jako se vším, byly zmatky i v tomto. Nakonec jsem se informovala na Krajské hospodářské komoře, která zřídila expertní skupinu pro podnikatele a protože náš obor je specifický, dotaz byl položen přímo na MPO a odpověď je, ze zkoušet MŮŽEME 👍Samozřejmě má to omezení a my budeme maximálně dodržovat všechny preventivní opatření stanovené Ministerstvem zdravotnictví. Otevíráme 27.4.2020.

Čeká Vás svatební den?

Rádi Vám pomůžeme učinit svatební den nezapomenutelným pro Vás i všechny Vaše hosty. Přijďte k nám, nechte se hýčkat a učinit ze sebe okouzlující nevěstu se skvěle vypadajícím partnerem. K úplné dokonalosti nevěsty samozřejmě nabízíme i doplňky. Na výběr je u nás mnoho nejrůznějších typů závojů, kloboučků, a dalších vlasových doplňků. Plánujete-li svatbu v chladnějším období, určitě si vyberete z široké nabídky hřejivých i ozdobných bolerek.

Plesové šaty

Vybírat můžete z pestrobarevných modelů, tylových sukní a-la princess, splývavých modelů, taftových šatů, krátkých modelů, to vše vkusně zdobené s moderním designem. Každá z Vás bude na své důležité akci nepřehlédnutelná.

 

Bižuterie a vlasové doplňky

Jednoduchý model šatů? Dopřejte si výrazné šperky či bižuterii. Bohatě zdobený model? Postačí jemné náušnice či náhrdelník. Vlasovou bižuterii zvolíme dle typu účesu. Stále oblíbené korunky, vlasové kytičky, štrasové sponky, perličky. Různé typy závojů a kloboučků do barvy šatů.

facebook likebox joomla module